24 dekabrda D&B kafesində Hədəf Kurslarının yarımillik tədris müddətində fərqlənən əməkdaşları üçün səhər yeməyi təşkil olunub.
Tədbirdə Hədəf Şirkətlər Qrupunun Baş direktoru Şəmil Sadiq, Hədəf Kurslarının icraçı direktoru Səftər Əlsafa, sosial işlər üzrə müavin Elvin Əliyev və marketinq məsələləri üzrə müavin Vüsal Heybətov iştirak edib.
Görüş zamanı tədris proqramının inkişafı, təhsil alanların hərtərəfli inkişafı və filiallar arasında təcrübə mübadiləsi ilə bağlı müzakirələr aparılıb. Sonda fərqlənən əməkdaşlara təşəkkürnamələr təqdim olunub.

24 декабря в кафе D&B был организован завтрак для сотрудников курсов Hədəf, отличившихся за полугодичный период обучения.
дек 25, 2024
В мероприятии приняли участие генеральный директор Hədəf Group Шамиль Садыг, исполнительный директор курсов Hədəf Сафтер Эльсафа, заместитель директора по социальным вопросам Эльвин Алиев и заместитель директора по маркетингу Вусал Гейбатов.
Во время встречи обсуждались вопросы развития учебной программы, всестороннего роста учащихся и обмена опытом между филиалами. В завершение мероприятия отличившимся сотрудникам были вручены благодарственные письма.