Hədəf Kursları Qarayev filialında 2023/2024-cü tədris ilinin yekununa həsr olunan mükafatlandırma mərasimi baş tutdu!
"Qızıl mükafatlandırma" adı verilən tədbirdə Hədəf Kursları və Hədəf STEAM Liseyi üzrə DİM tərəfindən təşkil olunan ali məktəblərə qəbul imtahanlarında yüksək nəticə göstərən məzunlarımız və tədris etdiyi fəndən şagirdi 100 % nəticə göstərən müəllimlər sertifikat, təşəkkürnamə və qiymətli hədiyyələrlə mükafatlandırıldılar.
Artıq 15-ci dəfə təşkil olunan layihədə bu il 52 nəfər 600-dən yuxarı bal toplayan məzunumuz, 56 nəfər müəllimimiz təltif olundu.
Ənənə halını almış tədbirdə bu il ilk dəfə olaraq "Yaxşıların yaxşısı" və ya "Qızılların qızılı" nominasiya üzrə 2 məzunumuz və 2 müəllimimiz qalib adına layiq görüldü.
Texniki dəstəyə görə ev sahibi filialımıza və əməyi keçən bütün şirkət əməkdaşlarına Baş idarə adından təşəkkürümüzü bildiririk!

Hədəf Courses Award Ceremony
An award ceremony dedicated to the conclusion of the 2023/2024 academic year took place at the Hədəf Courses Qarayeva branch!
At the event, named the "Golden Award Ceremony," graduates who achieved high scores in the university entrance exams organized by the State Examination Center (DIM) through Hədəf Courses and Hədəf STEAM Lyceum, as well as teachers whose students achieved 100% success in their subjects, were awarded certificates, letters of appreciation, and valuable gifts.
This year, 52 graduates who scored over 600 points and 56 teachers were honored in this project, which has been organized for the 15th time. For the first time in this traditional event, 2 graduates and 2 teachers were recognized as winners in the nomination "Best of the Best" or "Gold of the Gold."
We would like to express our gratitude on behalf of the Head Office to our host branch for their technical support and to all company staff involved!