“Dostuma məktub” – sevgi və dostluq layihəsi!
Yeni ildə uşaqlar arasında sevinc, dostluq və paylaşma ruhunu yaşatmaq üçün həyata keçirdiyimiz "Dostuma məktub" layihəsini böyük məmnuniyyətlə tamamladıq.
Masallı rayonunun Dəmirçi kəndinin orta məktəbində təhsil alan şagirdlərə Qarayev filialının şagirdləri tərəfindən sevgi ilə hazırlanan hədiyyələr və məktublar dostlarımıza çatdırıldı. Məktəbin şagirdlərinin üzündəki sevinc hər bir uşağın ürəyinə toxunduğumuzun göstəricisi idi. Bu görüş yalnız hədiyyə paylaşmaq deyil, həm də yeni dostluqlar qurmaq üçün gözəl bir fürsət oldu.
Bu layihə çərçivəsində məqsədimiz yalnız hədiyyələr çatdırmaq deyil, həm də uşaqlar arasında dostluq və həmrəylik bağları yaratmaq idi.

«Письмо моему другу» – проект любви и дружбы!
Мы с радостью завершили проект «Письмо моему другу», направленный на то, чтобы привнести дух радости, дружбы и взаимопомощи среди детей в Новый год.
Подарки и письма, с любовью подготовленные учениками филиала Караева, были переданы их друзьям — ученикам средней школы в деревне Демирчи Масаллинского района. Радость на лицах школьников стала доказательством того, что мы затронули сердца каждого ребенка. Эта встреча стала не только возможностью обменяться подарками, но и прекрасным шансом завести новые дружеские отношения.
Целью нашего проекта было не только доставить подарки, но и создать связи дружбы и солидарности среди детей.